شیرکوند: مقابل سایپا تاوان مشکلات داخلی را دادیم
دی ۳۰, ۱۳۹۸
شیرکوند: باید روندمان را حفظ کنیم
بهمن ۲۱, ۱۳۹۸

شیرکوند: اتفاقات دیدار ما با پیام شرم‌آور بود

احسن شیرکوند در مورد بازی دو تیم شهرداری ورامین و پیام خراسان اظهار داشت: بازی عجیب و غریبی بود که تا حدود چهار دقیقه تا آغاز بازی مشخص نبود که تیم پیام خراسان بازی خواهد کرد یا نه. من فکر می‌کنم دست‌هایی پشت پرده وجود دارد که به والیبال مشهد آسیب می‌زند.

بازیکن تیم شهرداری ورامین ادامه داد: علاوه بر این، بی‌درایتی سازمان لیگ و سیاست یک بام و دو هوای این سازمان باعث رقم خوردن این مسائل می‌شود. برای برخی تیم‌ها، سخت‌گیری‌های عجیبی وجود دارد و برای برخی دیگر این‌طور نیست.

شیرکوند گفت: بازی با پیام خراسان بدون پروتکل برگزار شد که برای والیبال ایران، شرم‌آور است. هیچ اصلی از اصول لیگ برتر در این بازی برقرار نشد و بازی فقط استارت خورد. شش بازیکن حریف در فاصله سه چهار دقیقه به آغاز بازی به سالن آمدند! من واقعاً متأسفم. چنین اتفاقات نادری را فقط در لیگ ایران می‌بینیم.

لیبروی پیشین تیم ملی در مورد بازی بعدی تیمش مقابل پیکان گفت: مسابقه سختی خواهد بود. پیکان تیم بسیار خوبی است که چند بازیکن ملی‌پوش دارد. متأسفانه ما نیز چند مصدوم داریم و تیم کاملی نیستیم. با این حال تلاش می‌کنیم تا بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *