ایران با غلبه بر ایتالیا قهرمان جوانان جهان شد
مرداد ۵, ۱۳۹۸
استارت قهرمان والیبال آسیا از ۱۹ مرداد در غیاب ملی‌پوشان
مرداد ۸, ۱۳۹۸

شیرکوند: بحث‌ مالی و امکانات در تصمیم‌گیری مربیان بی‌تاثیر نیست

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: بدون شک شرایط مالی و امکاناتی هم در تصمیم‌گیری مربیان بی تاثیر نیست.

احسن‌الله شیرکوند درمورد آخرین شرایط تیم والیبال شهرداری ورامین، مدافع عنوان قهرمانی برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم ۹۰ درصد تیم فصل گذشته خود را حفظ کنیم. ضمن اینکه نفراتی همچون مجتبی میرزاجانپور، جواد حسین‌آبادی و مهرداد بابایی هم به ترکیب ما اضافه شده‌اند.

وی ادامه داد: تغییراتی هم در کادر فنی داشتیم؛ محمد عمده غیاثی و نجاتی به عنوان سرمربی و مربی روی نیمکت شهرداری ورامین برای فصل آینده خواهند نشست. طبق برنامه‌ای که کادر فنی اعلام کرده تمرینات از ۱۵ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین درمورد علت تغییرات در کادر فنی شهرداری ورامین خاطرنشان کرد: به هر حال ورزش حرفه‌ای همین است. شاید محمدی‌راد با خودش فکر کرد با ورامین قهرمان ایران و آسیا شده و چه کاری بالاتر از این می‌تواند بکند؛ البته بدون شک شرایط مالی و امکاناتی هم در تصمیم‌گیری مربیان بی تاثیر نیست.

شیرکوند درمورد اینکه تیم شهرداری ورامین هر سال در فصل آماده‌سازی راهی اردوی تدارکاتی ترکیه می‌شد و آیا امسال هم این برنامه اجرا می‌شود یا خیر، تصریح کرد: در سال‌های گذشته شرایطی فراهم می‌شد که ما از سوی باشگاه هالک‌بانک دعوت می‌شدیم، اما امسال هنوز این برنامه قطعی نشده است. اگر دعوتنامه‌ای به دست‌مان برسد درخصوص آن فکر خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *