شیرکوند: والیبال مدیر اقتصادی و دبیر فنی می‌خواهد
شهریور ۳, ۱۳۹۸
شیرکوند: دوباره قهرمان می‌شویم
آبان ۱۰, ۱۳۹۸

شیرکوند: جای نگرانی نیست/ اتفاقات خوبی برای والیبال ایران رخ می‌دهد

احسن‌ شیرکوند درمورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی المپیک و شکست روز گذشته مقابل استرالیا اظهار داشت: تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک در روسیه نتوانست جواز حضور در توکیو را کسب کند و به همین دلیل برای صعود به دور دوم مسابقات انتخابی المپیک با تمام قدرت در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر شده است.

وی با بیان اینکه والیبال ایران توان صعود به المپیک را دارد، خاطرنشان کرد: شاید خیلی‌ها ندانند که چه اتفاقاتی در حال رقم خوردن است. بازیکنان ایران در ماه‌های اخیر بسیار خسته شده‌اند و دائم در اردو، سفر و مسابقه بوده‌اند. در این مسیر برخی از بازیکنان آسیب دیده هم هستند. باید بپذیریم که ظرفیت والیبال ایران بسیار بالاتر از آسیا است و فکر می‌کنم اتفاقات خوبی برای ایران رخ خواهد داد.

لیبروی پیشین تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: اگر کادر فنی کمی درایت داشته و برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشد کار صعود ایران به المپیک راحت خواهد بود. اگر کادر فنی گاهی به جوان‌ترها میدان دهد اتفاقی رخ نمی‌دهد. با وجود شکست روز گذشته مقابل استرالیا بازهم فکر می‌کنم که تیم ایران شرایط خوبی دارد.

شیرکوند گفت: مردم در مراحل حساس از تیم ملی حمایت خواهند کرد و ملی‌پوشان می‌توانند با حمایت همه جانبه مردم عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند. جای نگرانی وجود ندارد و شک ندارم که بهترین اتفاقات برای والیبال ایران رخ می‌دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *